Siz de finans ile veya ekonomi ile alakalıysanız bu içeriğimiz tam size göre! Döviz kurları sürekli inişli çıkışlı bir haldeyken onlara yetişmek baya bir zor oluyor. Özellikle bu dönemde borsa çok dalgalı gidiyorken bizler döviz kurlarını, coin kurlarını, güncel borsa verilerini görmek, takip etmek isteriz.

Bunun için birçok yöntem varken bizler bize en kolay görünen şekilde internet üzerinden takip etmeyi seçiyoruz. Peki döviz kurlarını nereden takip edebiliriz? İşte bu sorunun ardından sizlerin imdadına yeni bir proje yetişiyor. Finans360, döviz kurlarından coin kurlarına, finans haberlerinden son dakika ekonomi haberlerine kadar birçok konuda sizlerin yardımına yetişiyor.

Döviz, borsa gibi terimler günümüzde popülerliğini korurken onları tahtından edecek bir girişim var. Hepinizin bildiği, Bitcoin ile başlayan bir furya: Coin piyasası. Takip ettiğiniz coinin canlı değerlerini görseniz veya geçmişle değişim oranını görseniz hoşunuza gitmez miydi? İşte bu konuda da Finans360 sizler için geliştirdiği özel modülleri sayesinde sizlere en iyi piyasa verilerini sunuyor.

 

Siz de Bitcoin kaç lira? Ethereum alınır mı? Dolar neden artar? gibi sorulara cevap arıyorsanız bu platform tam size göre demektir!

Leave a comment